ÜNLÜLER LEVI’S'IN HAVUZ PARTİSİNDE

17.04.2017 17:23:16

İşte partiden detaylar...ÜNLÜLER LEVI’S'IN HAVUZ PARTİSİNDE

Levi’s, Palm Springs’de Şeyma Subaşı, Virgil Abloh, Solange Knowles, Emily Ratajkowski, Julie Sariñana, Poppy Delevingne, Jessica Hart, Mariano Di Vaio, Kenza Zouten, Andre Hamman, Tommy Ton, Chiara Ferragni, Jim Chapman, Marcus Butler, Stephanie Giesinger, Caro Daur ve pek çok ünlü ismin katıldığı bir havuz partisi düzenledi.

Levi’s’ın ev sahipliğinde gerçekleşen bruncha Şeyma Subaşı, Solange Knowles, Virgil Abloh, Emily Ratajkowski’nin yanı sıra, medya mensupları ve moda ikonları katıldı. Virgil Abloh’un DJ performansı sergilediği etkinlikte, Levi's’ın ikonik ürünleri ve 501 Skinny; Tailor Shop köşesinde hazırlanan özel parçalarla kutlandı. Tailor Shop, Coachella’da performans sergileyen sanatçılar ve basın mensuplarına, favori Levi's ürünlerini kişiselleştirmeleri için rozetler, yamalar, eskitmeler ve zincir dikiş işlemeler sundu.

15 Nisan Cumartesi günü düzenlenen parti, Palm Springs’deki Sparrows Lodge’da gerçekleşti.

Aralarında Trucker Ceket, 501 Jean, 501 şortlar, 501 T Jean ve 505™C Jean’in yer aldığı Levi’s ikonları, ilk kez Red Tab Serisi’nde çıkan Levi’s 501- Skinny Jean ile birlikte 2017 sezonunda en iddialı modelleri olacaklar.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder