VİTAMİN EĞİTİM WEB SİTESİ AÇILDI

09.03.2012 11:15:50

Vitamin, ücretsiz üyelik modeli ile tüm öğrencilere açıldı.VİTAMİN EĞİTİM WEB SİTESİ AÇILDI

Vitamin yenilendi. Yüzde 100 Türk Telekom iştiraki Sebit'in 24 yıllık birikimi ile oluşturulan yeni vitaminegitim.com'u tüm öğrenciler özgürce deneyebilecek. Öğrenciler artık ücretsiz üyelik modeli ile Vitamin’deki binlerce eğitsel içeriğe ulaşıp, dilediklerini kullanabilecek.

Yeni Vitamin’de, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) müfredatı ile uyumlu ilköğretim ve lise derslerine, çalışma planlarına, interaktif etkinliklere, üç boyutlu canlandırmalara ve sınav uygulamalarına, günlük kısıtlamalar dahilinde ücretsiz olarak ulaşılabilecek.

Vitaminegitim.com ile sadece Vitamin uygulamalarına değil, eğitim alanında kalitesini kanıtlamış markaların içeriklerine de Vitamin referansıyla ulaşılabilecek. Aralarında internette ilk kez uygulanacak olan ve başka hiçbir yerde bulunmayan çok özel hizmetlerin de bulunduğu bu platformdan, Özel Dershaneler Birliği Derneği (ÖZ-DE-BİR) tarafından Vitamin kullanıcılarına özel hazırlanan canlı SBS, YGS ve LYS sınavlarına da ulaşmak mümkün. Öğrencilerin istedikleri yerden katılabildikleri bu online sınavlarda adaylar, sınava girenler arasında, Türkiye genelindeki sıralamalarını görebilecekler.


 


Vitamin eğitim web sitesi, Vitamin eğitim, Vitamin
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder