YAPI KREDİ’DEN HAYALLERİNDEN VAZGEÇENLER İÇİN REKLAMLAR (VIDEO)

05.09.2018 20:17:02

Yapı Kredi, girişimlerini büyütmek isteyenlerin başvurularına açtığı Code.YapıKredi Hızlandırma Programı’nı iki yeni reklam filmiyle duyurdu.YAPI KREDİ’DEN HAYALLERİNDEN VAZGEÇENLER İÇİN REKLAMLAR (VIDEO)

Bütün girişimcilerin hayali olan havalı reklam filmleriyle başlayan Code.YapıKredi filmleri, bu hayalinden vazgeçenlerin gerçek hayatta yaşadıklarıyla devam ederek ters köşe yapıyor.

Reklam filmleri, hayallerindeki mobil uygulama fikrini gerçekleştirmek yerine en yakınlarına danışan Çiğdem ile Cem’in trajikomik hikayelerine odaklanıyor. Cem, kendisine destek olacak güvenilir bir mentor yerine Numan Abi’sine danışarak ücra bir köşede tost ve limonata satacağı bir büfe açıyor. Çiğdem ise annesinin yönlendirmesiyle kendi işini kurmak yerine sigorta güvenceli bir işe girmeye karar veriyor.Girişimci ruhlu iki karakterin kariyer yolculuklarını ve ruh hallerini renkli bir şekilde ekrana taşıyan filmlerin sonunda Çiğdem ile Cem, Code.YapıKredi Hızlandırma Programı ile tanışarak hayallerini gerçeğe dönüştürmeye bir adım daha yaklaşıyor.

Girişimcileri başarı yolunda eğitimler, yatırımcılar ve mentorlarla buluşturarak destekleyen Code.YapıKredi Hızlandırma Programı için başvurular 23 Eylül tarihine kadar code.yapikredi.com.tr üzerinden yapılabiliyor.

Reklam KünyesiReklamveren: Yapı Kredi

Marka Yönetimi: Arda Öztaşkın, Özge Bakırçalı, Ceren Gençceylan, Ayça Güler

Reklam Ajansı: Punch

Kreatif Direktör: Ali Musa Paça

Head of Art: Mert Şentürk

Metin Yazarı: Mehmet Güven

Art Direktör: Aslı Filis

Prodüktör: Koray Öztürk

Yapım Şirketi: Norr Film

Yönetmen: Can Pehlivanlı

Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan

Yapımcı: Özge Göksel, Oğuzhan Başoğlu

Müzik: Jinglehouse

Post Prodüksiyon: ABT
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder