YAPI KREDİ SİLİKON VADİSİ ÇEKİLİŞİNİ BU VİDEO İLE DUYURDU

12.04.2018 15:07:41

Yapı Kredi, mobil bankacılık müşterilerine yönelik kurguladığı Silikon Vadisi çekilişini, YouTube üzerinden eğlenceli bir film ile duyurdu.YAPI KREDİ SİLİKON VADİSİ ÇEKİLİŞİNİ BU VİDEO İLE DUYURDU

Murat Cemcir’in Silikon Vadisi’ndeki bir robot üreticisini, Ahmet Kural’in ise bir kahve makinesini oynadığı video, Yapı Kredi’nin Gary ile Metin reklam kampanyasının devamı olarak kurgulandı.

Videoda, Silikon Vadisi’nde robot üreticisi Jim JR tarafından üretilen ve aralarında Gary’nin de olduğu yapay zeka robotlarını canlandıran Ahmet Kural, çok farklı bir karakterle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Kural, üretim hatası sonucu imha edilen ve geri dönüşümle hayatına kahve makinesi olarak devam eden bir robotu canlandırıyor.Ahmet Kural, video çekimleri sırasında kahve makinesinin hayatında oynadığı en ilginç rol olduğunu söyledi.

Jim Jr.’ın ofisindeki kahve makinesi rolünü oynayan Kural, yalnızca yüz mimiklerini kullanarak kahve pişirdikten sonra “decaf extra hot fındık şuruplu karamel macchiato’nuz hazır Jim Jr.” diye sesleniyor.

Yayınlanan videoda, Jim Jr. sevgili robotu Gary’nin kaybolduğunu söyleyerek herkesi onu bulmaya davet ediyor. Gary’nin son görüldüğü yerin Yapı Kredi Genel Müdürlüğü binasının çatısı olduğunu izleyicilere gösteren Jim Jr., 15 Nisan 2018 tarihine kadar Yapı Kredi Mobil’de Gary’nin fotoğrafını bulan şanslı iki kişinin Silikon Vadisi gezisi kazanacağını açıklıyor.

Reklam Künyesi:

Reklam veren: Yapı Kredi

Marka Yönetimi: Arda Öztaşkın, Didem Arslan, Gülşah Barutçuoğlu, Ege Can

Reklam Ajansı: Rafineri

ECD: Emre Kaplan

Kreatif Direktör: Kerim Gürsel

Group Head: Merve Gezer Subaşı, Doğu Göçük

Metin Yazarları: Gözde Dilek, Sezer Üstüngel, Ege Samur, Buket Halıcı.

Art Direktörler: Berat Kösemen, Uğur Matban

Stratejik Planlama: Kayansel Kaya, Berkay Başer

Müşteri İlişkileri: Gözde Aldinç Atamer, Gülde Ölemez, Seren Toktamış

Prodüksiyon: Şafak Serter, Hüseyin Sert, Cansu Arcan.

Yönetmen: Kıvanç Baruönü

Yapım Şirketi: Spark

Post Prodüksiyon: ABT İstanbul

VFX & Animasyon: Anima
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder