YAPI KREDİ WORLD SURVIVOR’I İSTANBUL’A TAŞIDI

20.03.2017 14:04:30

Yapı Kredi World, düzenlediği etkinlikle Survivor ruhunu Dominik’ten önce İstanbul’da yaşattı.YAPI KREDİ WORLD SURVIVOR’I İSTANBUL’A TAŞIDI

Survivor’ın sponsoru Yapı Kredi World, Dominik Seyahati ödülü için sosyal medya kanalları üzerinden #adayabengidiyorum etiketiyle başlattığı yarışmadan finale kalan 10 aday için özel bir etkinlik düzenledi.

18 ve 19 Mart tarihlerinde Kanyon İstanbul’da gerçekleştirilen etkinlikte, Yapı Kredi World Billboard’u üzerinde 10 aday, 8 saat boyunca zorlu koşullara karşı kıyasıya mücadele etti. Billboard’daki yarışmacılar, sıcak, rüzgar, kar, yağmur gibi 4 mevsim hava şartlarını yaşayarak, Survivor atmosferini Dominik’e tatile gitmeden yaşama şansı yakaladı. Her iki günde bu zorlu şartlara dayanarak finale kalan gün birincileri Dominik Cumhuriyeti’ne gitme hakkı kazandı.

Yapı Kredi World’ün Survivor için sürprizleri önümüzdeki günlerde de devam edecek. Survivor için hazırlanan etkinlik ve kampanyalar www.worldcard.com.tr adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.

 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder