YATAŞ HİKAYELERİ REKLAM OLDU

17.05.2017 21:07:15

Yataş, unutulmaz uyku deneyimlerini yeni reklam serisi “Yataş Hikayeleri” ile izleyiciye sunuyor.YATAŞ HİKAYELERİ REKLAM OLDU

Happy People Project tarafından hayata geçirilen reklam filmi, Yataş kullanıcılarının Yataş yatak almadan önceki ve aldıktan sonraki hikâyeleri üzerinden anlatılıyor.

Prodüksiyon şirketi Norr tarafından çekilen “Yataş Hikayeleri”nde konular herhangi bir insanın başına gelebilecek ve hepimizin kendinden bir şeyler bulabileceği doğallıkta ve samimiyette ele alınıyor. Reklam filmlerinde, Yataş yataklarının bel ve sırt ağrılarına karşı omurga dostu özelliği ile farklı vücut tiplerine sahip eşlerin birbirinin hareketlerinden etkilenmeden konforlu bir uyku uyumasının altı çizilirken, kullanıcıların Yataş yataklarda dünyanın önde gelen yay teknolojileri sayesinde lüks otellerin yatak konforunu yaşaması ve kişiye en uygun yatağı bulabilen Yataş Doğru Yatak Seçme Rehberi Smart Match uygulaması vurgulanıyor.

Hepimizin böyle bir hikayesi var, Türkiye'nin iyi ki Yataş'ı var
İlk reklam filminde Yataş’ın özel yay teknolojisine sahip olan Yataş Zero Gravity ön plana alınırken devam filmlerinde diğer ürün alternatifleri üzerinden ilerlenecek. İletişim tarzı olarak samimi ve eğlenceli hikayelerin ele alındığı Yataş Hikayeleri, "Hepimizin böyle bir hikayesi var, Türkiye'nin iyi ki Yataş'ı var" söylemi ile Türkiye'nin seksen milyonunu kapsayan yeni bir iletişim dili ile hayata geçiyor.

Yataş Hikâyeleri Kampanya Künyesi:
Reklamveren: Yataş
Reklamveren Temsilcisi: Selmin Gündoğdu, Dilek Toyga, Melis Bahçıvan, Can Arıkan, Meltem Zengin
Reklam Ajansı: Happy People Project
Yaratıcı Ekip: Yaşar Akbaş, İdil Akoğlu Ergülen, Atilla Karabay, Yavuzhan Gel, Alper Tunga Şen, Cem Koç, Murat Şentürk, Osman Özdilek, Caner Tuncel
Stratejik Planlama: Emel Göker, Mert Soyal, Özlem Akbaş, Maral Karagöz
Prodüksiyon: Begüm Baran, Ezgi Soysal
Müşteri İlişkileri: Orçun Onural, Pelin Börklüoğlu, Özge Özkandemir, Duygu Gedik
Prodüksiyon Firması: Norr
Yönetmen: Arda Birkiye
Yapımcı: Oğuzhan Başoğlu, Özge Göksel
Görüntü Yönetmeni: Emre, Olcay Oğuz
Kostüm Tasarım: Merve Ertan
Dublaj Sanatçısı: Taner Birsel
Müzik: Ses Sanayi.
Mecra: TV, Internet
 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder