YAZIN EN SEVİLEN MARKASI SEÇİLDİ

09.08.2017 16:36:08

The Brand Age Dergisi ile Xsights Araştırma ve Danışmanlık iş birliğinde gerçekleştirilen "Summer Hits 2017: Yazın Sevilen Markaları” araştırması sonuçlandı.YAZIN EN SEVİLEN MARKASI SEÇİLDİ

Xsights Araştırma ve Danışmanlık tarafından The Brand Age Dergisi iş birliği ile gerçekleştirilen “Summer Hits 2017: Yazın Sevilen Markaları” araştırmasında yazın sıcaklığını, enerjisini, neşesini en iyi anlatan marka sorusuna katılımcıların cevabı yiyecek kategorisinde Burger King oldu. Türkiye genelinde yapılan araştırmada, Burger King yazın en çok tercih edilen yiyecek markası seçildi. Birbirinden lezzetli, ekonomik ve doyurucu menüleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, kral patatesi, enfes sosları ve daha birçok lezzeti ile Türkiye’de 600’den fazla restoranıyla hizmet veren Burger King bu yaz da lezzet severlerin vazgeçilmez buluşma noktası oldu.

2. Kez “Yazın En Sevilen Markası” Seçildik

2016 yılında da Yazın En Sevilen Markası seçildiklerini belirten TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Hızlı servis gibi oldukça rekabetçi ve sürekli devinim halinde olan bir sektörde, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. "Summer Hits 2017: Yazın Sevilen Markaları” araştırmasında tekrar birinci olduk; üstelik geçen seneye oranla 5 puanlık artış yakaladık. Başarımızın temelinde kaliteli hizmet anlayışımız ve müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ve samimi iletişim yatıyor. Yaptığımız başarılı işler, misafirlerimiz tarafından takdir ediliyor ve motivasyonumuz artıyor. Onların güvenini boşa çıkarmamak adına büyük tutkuyla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.FYeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder