YILDIZ FUTBOLCU KAKA REKLAM İÇİN KAMERA KARŞISINDA

09.05.2018 21:37:56

Yıldız futbol oyuncusu Kakà, LG SUPER UHD TV için kamera karşısındaYILDIZ FUTBOLCU KAKA REKLAM İÇİN KAMERA KARŞISINDA
LG Electronics (LG), bu ay içerisinde piyasaya sunmaya hazırlandığı Nano Cell™ teknolojisine sahip en son SUPER UHD TV serisi için efsane futbolcu Kaká ile bir kampanya başlattı. Geçtiğimiz yıl efsanevi futbolcular Steven Gerrard ve Adam Lallana ile duyurulan LG Nano Cell kampanyasını bu yıl da Kakà ile devam ettiren LG, bu ay içerisinde piyasaya süreceği 2018 LG SUPER UHD TV'lerin teknik ve görsel mükemmelliğini gösteren bir film hazırladı. Yıldız futbolcunun oynadığı kampanya filmi, Nano Cell™ teknolojili LG SUPER UHD TV‘lerin geleneksel televizyonlarla arasındaki izleme açısını ve renk farkını gözler önüne seriyor.
 
30 Nisan Pazartesi günü LG Türkiye Facebook sayfasında yayınlanan LG Nano Cell Super Challenge videosu kapsamında sosyal medya üzerinden bir de yarışma başlatan LG, yarışmaya katılanlara özel hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.
 
20 Mayıs Pazar gününe kadar geçerli olacak yarışmaya katılmak için LG Türkiye Facebook hesabı üzerinden LG Nano Cell™ Super Challenge duyuru iletisini beğenmek ve LG SUPER UHD TV ile yaşanmak istenen maç hayalini aynı iletiye yorum olarak paylaşmak yeterli olacak. Hayallerini#NanoCell #LGSUPERUHDTV #NanoCellTV etiketleriyle yorum olarak paylaşan futbolseverler 2018 model LG SUPER UHD TV kazanma şansı yakalayacak. Yapılan yorumlar arasından jüri değerlendirmesi sonucunda seçilecek 1 kişi, LG Türkiye Facebook sayfasından 28 Mayıs Pazartesi günü duyurulacak. Yarışma kazananı, 2018 model LG SUPER UHD TV (55 inç SK8100) ile birlikte Kaká imzalı bir forma ve futbol topu kazanacak.Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder