YILIN EN YENİLİKÇİ MARKASI SEÇİLDİ

23.06.2014 17:08:01

Electrolux Küçük Ev Aletleri ve Süpürge Grubu, bu sene 11.'si düzenlenen 'Plus X Ödülleri'nde, 6 ayrı ürün ile ödüle layık görülerek, 'Yılın En Yenilikçi Markası' ve 'Yılın En İyi Ürünleri' seçildi.YILIN EN YENİLİKÇİ MARKASI SEÇİLDİ

Her yıl yenilikçilik, yüksek kalite ve tasarım kategorilerinde en başarılı markalara verilen Plus X Ödülü’ne, bu yıl aldığı birçok ödülle, “En Yenilikçi Marka” olarak Electrolux layık görüldü. Kullanım ve işlevsellik kolaylığı, üstün ergonomi ve ekolojik olma özelliklerine göre 6 ayrı ürünün “Yılın En İyi Ürünü” seçildiği değerlendirmede, Electrolux’ün Ergorapido Elektrik Süpürgesi, Küçük Mutfak Aletleri ve Precision4Safety Buharlı Ütüsü ödüllendirildi.

Ayrıca, Electrolux’ün UltraOne Elektrik Süpürgesi, Rapido El Süpürgesi ve Espira Kahve Makinesi ürünleri de özel “Plus X Tavsiyesi” ödülü ile satış kanallarına tavsiye edildi. Ödül alan 6 ürünün 5’i şu anda Türkiye pazarında yer alıyor.

Plus X Ödülleri, 11 yıldan bu yana bağımsız bir jüri tarafından değerlendirilerek 25 farklı sektörde yeni teknolojiler, spor ve yaşam tarzları alanlarında sahiplerini buluyor. Ödül alan marka ve ürünler kullanım kolaylığı, yenilikçi ve akıllı teknolojiler, sıra dışı tasarımlar, yüksek kaliteli malzeme kullanımı, üstün ergonomik ve ekolojik kriterler ve uzun ömürlü olma değeri ile sürdürülebilir ürünler olmasına göre değerlendiriliyor.


yenilikçi marka, Electrolux Küçük Ev Aletleri
Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder