YILIN PR AJANSLARI LİSTESİNDE TÜRKİYE'DEN TEK AJANS

16.05.2017 16:59:56

Communication Partner, Holmes Report yılın PR ajansları listesinde Türkiye’den tek ajans.



YILIN PR AJANSLARI LİSTESİNDE TÜRKİYE'DEN TEK AJANS

Communication Partner İletişim Danışmanlığı, Holmes Report tarafından EMEA – Middle East kategorisinde 2016 yılının ilk beş PR ajansı arasında seçildi

Holmes Report’un oluşturduğu EMEA genelinde 2016 yılının PR ajansları finalist listesi yayımlandı. Yılın danışmanlık şirketleri Holmes Report editörleri tarafından, 200’ün üzerinde global ajansın performansını değerlendiren kapsamlı bir araştırmayla seçildi. Kazananlar 23 Mayıs 2017’de Londra’da düzenlenecek törende ödüllerini alacak.

Holmes Report, EMEA – Middle East kategorisinde 2016 performansı ile ‘Yılın PR danışmanlık şirketleri’ listesinde ilk 5 finalist ajans arasında gösterdiği Communication Partner için şu bilgilere yer verdi;

“Türkiye’de 10’uncu yılını kutlayan Communication Partner, yeni kazandığı Türkiye Finans, Abbvie, IFC, Letgo, Garenta, ikinciyeni.com, Arvento, Eurofins gibi markaların yanı sıra Barilla, KFC, Tofaş/Fiat, Amway, First Quantum, Enerjisa, Orhan Holding, Oyak Çimento Grubu, Otokar, DemirDöküm, Ekici, Pimapen ve TPF gibi müşterilerine de başarılı işler yapmaya devam etti. Şirketin yönetici ortakları Kerem Ayırtman ve Ufuk Çarşıbaşı, marka iletişimi konusuna yaratıcı bir yaklaşım getirmeye odaklanarak reklam ajanslarının geleneksel liderliğine meydan okudular.”

Communication Partner Yönetici Ortağı ve Genel Müdürü Kerem Ayırtman, Holmes Report tarafından 2016 yılın PR ajansları listesinde Orta Doğu Bölgesi’nden 5 finalist arasında yer almaktan gurur duyduklarını belirterek, bu başarıdan dolayı tüm ekiplerine ve kendilerine inanan müşterilerine teşekkür etti. Communication Partner Yönetici Ortağı Ufuk Çarşıbaşı ise şunları söyledi; “Finalistler listesinde dünyanın sayılı network ajansları arasında tek bağımsız ajans olarak yer almamızın bizim için ayrı bir anlamı var. Bu listede yer alarak ilk 10 yıllık tarihimize güzel bir final yazmış olduk. Önümüzdeki 10 yıllarda ekiplerimiz ve bize ilham veren markalarımızla daha pek çok global başarıya imza atacağımıza yürekten inanıyorum.”







Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder