ZARAKOL İLETİŞİM'E YENİ MARKA

10.05.2018 16:32:28

Zarakol İletişim, elektrikli el aletleri ve aksesuarları lideri StanleyBlack&Decker’a, iletişim danışmanlığı hizmetleri verecek.ZARAKOL İLETİŞİM'E YENİ MARKA

2017 yılında 12 milyar dolarlık cirosuyla Fortune 500 listesinde yer alan ve dünya genelinde 50 ülkede, 52 binden fazla çalışanı ile küçük ev aletlerinden güvenlik sistemlerine kadar pek çok kategoride 500 bin çeşitten fazla ürünü bulunan StanleyBlack&Decker 15 yılı aşkın süredir Türkiye’de el aletleri ve aksesuarları alanında faaliyet gösteriyor ve 2013 yılında kendi satış ve dağıtım ağıyla Türkiye ofisini açtı. Bu sene 175. kuruluş yıldönümünü kutlayan StanleyBlack&Decker, Türkiye pazarına DEWALT, STANLEY, BLACK+DECKER, IRWIN ve LENOX markalarıyla inşaat, hobi ve ev kullanıcısı, endüstri ve otomotiv sektörlerine uygun 20.000’ den fazla ürün çeşidiyle geniş bir yelpaze sunuyor.

Zarakol İletişim, StanleyBlack&Decker’a kurumsal itibar yönetimi, konu ve kriz yönetimi, sosyal paydaş yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ilişkileri, etkinlik iletişimi ve iç iletişim alanlarında stratejik iletişim danışmanlığı ve uygulama hizmetleri verecek.

 Yeni Yorum ekle:
İsim
Email
Gönder